پاورپوینت پلاس

اگر شما هم مدرس، دانشجو یا سخنران هستید، قطعا تا امروز به نحوی با نرم‌افزار پاورپوینت سروکار داشته‌اید. برای آنکه اسلاید های جذاب و حرفه‌ای برای ارائه خود آماده کنید نیاز نیست که حتما بطور کامل بر روی تمامی قسمت های PowerPoint تسلط داشته باشید. در این دوره آموزشی به شما می‌آموزیم که چطور به شیوه اصولی اسلایدهای جذاب و حرفه‌ای برای خود طراحی کنید و با اسلایدهایی زیبا و چشم نواز توجه مخاطبان را به خود و صحبت‌هایتان جلب کنید.

آموزش پاورپوینت
(امتیاز 3.8 از 5 رای)
3.8/5

مدت دوره

2:36:23

تعداد جلسات

16

نوع دوره

ویدئویی - غیرحضوری

پیش‌نیاز

ندارد

نحوه مشاهده

اسپات پلیر

پشتیبانی

ندارد

آموزش پاورپوینت در 2/5 ساعت

بدون نیاز به یادگیری کاملِ نرم‌افزار پاورپوینت، اسلایدهای شگفت‌انگیز طراحی کنید!

قطعاً شما هم به عنوان یک سخنران، مدرس، دانشجو و … برای ارائه مطالب و صحبت‌هایتان به نرم‌افزار پاورپوینت احتیاج پیدا کرده‌اید. اسلایدهای پاورپوینتِ شما تکمیل کننده صحبت‌هایتان است. بنابراین طراحی اسلایدها با سلیقه و نوع ارائه شما ارتباط مستقیمی دارد. در نتیجه هیچ‌کس نمی‌تواند پاورپوینت متناسب با صحبت‌هایتان را طراحی کند و باید خودتان دست به کار شوید!

در این آموزش 2 و نیم ساعته، به شما یاد می‌دهم که چطور می‌توانید بدون نیاز به کمک دیگران، اسلایدهای جذاب طراحی کنید و توجه مخاطبتان را به صحبت‌هایتان جلب کنید.

پاورپوینت چیست؟

پاورپوینت (PowerPoint) یکی از نرم‌افزارهای مایکروسافت است. با این نرم‌افزار می‌توانیم کلمات، تصاویر دلخواه و حتی ویدئو را به مخاطب نشان دهیم. از پاورپوینت در ارائه مطالب استفاده می‌شود و با تصاویر و ویدئو به شما کمک می‌کند راحت‌تر مطالب را به مخاطب انتقال دهید.  پس هرچقدر پاورپوینت‌های شما حرفه‌ای تر باشد، تاثیر حرف‌هایتان بر روی مخاطب بیشتر خواهد بود.

چرا باید از پاورپوینت استفاده کنیم؟

وقتی در حال توضیح یک موضوع هستید؛ استفاده از تصاویر، تاثیر کلمات شما را چند برابر می‌کند. نرم‌افزار پاورپوینت به همین منظور استفاده می‌شود. کار با نرم‌افزار پاورپوینت بسیار راحت است و با چند کلیک ساده، هر امکاناتی که لازم داشته باشید را برای شما فراهم می‌کند. اگر اسلایدهای پاورپوینت شما دُرست طراحی شود، تاثیر حرف‌هایتان چند برابر خواهد بود. استفاده از تصاویر و ویدئو باعث می‌شود مخاطب سخنان شما را بهتر به ذهن بسپارد. 

یادگیری طراحی پاورپوینت برای چه افرادی مناسب است؟

نرم‌افزار پاورپوینت در دو حالت ارائه حضوری و آنلاین کاربرد دارد. یعنی اگر شما قصد دارید موضوع مشخصی را برای گروهی از افراد توضیح دهید، پاورپوینت به شما کمک می‌کند ارائه دلنشین‌تری داشته باشید. این ارائه می‌تواند یک آموزش آنلاین، وبینار، ضبط ویدئو آموزشی، سخنرانی، کارگاه، همایش، دفاع از پایان نامه، توضیح موضوعی خاص در یک جلسه کاری و یا ارائه یک تحقیق درسی توسط دانش‌آموز یا دانشجویان باشد.

چرا باید اسلایدهای حرفه‌ای طراحی کنم؟

همانطور که گفتم اسلایدهای پاورپوینت، تکمیل کننده صحبت‌های شماست. بنابراین اگر مطالبی که آماده کرده‌اید فوق‌العاده باشد و علم شما هم شماره یک باشد، باز هم به پاورپوینت احتیاج دارید. چون پاورپوینت عامل اصلی تمرکز مخاطب روی صحبت‌های شما است. بنابراین همانطور که یک پاورپوینت حرفه‌ای تاثیر سخنرانی شما را چند برابر می‌کند، اگر اسلایدهای شما حرفه‌ای نباشد، تمرکز و توجه مخاطب را از دست خواهید داد و هیچ‌کس به صحبت‌های شما توجه نخواهد کرد! پس لازم است برای طراحی اسلایدهایتان به اندازه کافی مهارت داشته باشید.

طراحی اسلایدهای پاورپوینت را به شخص دیگری می‌سپارم...

طراحی اسلایدهای پاورپوینت دُرست مثل آشپزی است! در آشپزی حتی اگر مواد اولیه را به شخص دیگری بدهید، باز هم به احتمال خیلی زیاد طعم و مزه نهایی متناسب با ذائقه شما نخواهد بود. می‌خواهم این را بگویم که اگر تمام متن را به شخص دیگری بدهید و از او بخواهید که برایتان پاورپوینت طراحی کند، قطعاً چیزی که شما می‌خواهید، متفاوت با اسلایدهای طراحی شده است. از طرفی اسلایدهای شما تاثیر بسزایی در تاثیرگذاری مطالبتان دارد. پس بهتر است خودتان دست به کار شوید تا با اسلایدهایتان جان مطلب را ادا کنید.

نکته مهم دیگر این است که در بُرون‌سپاری مشکل عمده تاخیر در انجام کار است. پس بهتر است کمتر از 3 ساعت وقت بگذارید و خودتان طراحی اسلایدهای جذاب و تاثیرگذار را یاد بگیرید.

آموزش پاورپوینت در این دوره به چه صورت است؟

در این دوره کار با نرم‌افزار پاورپوینت از صفر آموزش داده شده است. مبنای آموزش پروژه محور است. یعنی در حین پیاده‌سازی یک پروژه عملی، کار با ابزارهای مختلف پاورپوینت را یاد خواهید گرفت. تفاوت آموزش‌های پروژه محور با سایر آموزش‌ها این است که شما در حین یک کار عملی با ابزارها و نحوه کار هریک آشنا می‌شوید و در نتیجه مطالب در ذهنتان ماندگارتر خواهد بود. به طوریکه بعد از دیدن این آموزش، شما به راحتی می‌توانید هر طرحی را در پاورپوینت پیاده‌سازی کنید.

برای استفاده از این آموزش، چه پیش‌نیازهایی لازم است؟

هیچ پیش نیازی! نرم‌افزار پاورپوینت یک نرم‌افزار ساده و روان است، به شرطی که به درستی آموزش داده شود. برای یادگیری پاورپوینت و استفاده از این دوره، به هیچ نرم‌افزار یا علم دیگری احتیاج ندارید. فقط کافی است لپ‌تاپ یا کامپیوترتان را روشن کنید، کلیدهای کیبورد را بشناسید و ماوس را حرکت دهید.

با یادگیری این دوره می‌توانم درآمد کسب کنم؟

همانطور که می‌دانید با گسترش آموزش آنلاین، افراد زیادی هستند که برای آموزش یا ارائه هر مطلبی، به پاورپوینت احتیاج دارند. پس فرصت بسیار خوبی است برای اینکه در خانه بنشینید، پروژه تحویل بگیرید و درآمد کسب کنید. همچنین برای همکاری با بیزینس‌های مختلف، لازم است مهارت‌های اصلی کامپیوتری مثل کار با پاورپوینت را بلد باشید. پس با یک آموزش کوتاه، به راحتی می‌توانید از این فرصت‌ها استفاده کنید.

این آموزش به نسخه خاصی از نرم‌افزار پاورپوینت نیاز دارد؟

در این دوره از پاورپوینت 2019 استفاده شده است. اما هیچ تفاوت عمده و خاصی بین نسخه‌های مختلف نرم‌افزار پاورپوینت وجود ندارد. در نتیجه اگر از نسخه‌های دیگر نرم‌افزار پاورپوینت استفاده می‌کنید، این آموزش برای شما هم مفید است.

این دوره با سایر دوره‌های آموزشی پاورپوینت چه تفاوت‌هایی دارد؟

مطمئن هستم تایید می‌کنید که دیدن یک آموزش 10 ساعته برای طراحی پاورپوینت خسته کننده است! به همین دلیل برخلاف سایر دوره‌ها، در این دوره در کمترین زمان ممکن طراحی اسلایدهای پاورپوینت را آموزش داده‌ام.

در اغلب دوره‌های آموزش پاورپوینت، تک‌تک نوار ابزارهای موجود در نرم‌افزار پاورپوینت شرح داده می‌شود و در نهایت کاربرد آن‌ها در ذهن شما ثبت نخواهد شد. چون مغز ما کامپیوتر نیست تا تمام داده‌ها را در اولین بار ثبت و در موقع نیاز فراخونی کند. اما در این دوره، آموزش نرم‌افزار پاورپوینت به صورت پروژه محور بیان شده است. در واقع در حین انجام پروژه با مثالهای عملی خواهید دید که هر ابزار چه موقع به کار می‌آید و نحوه کار با هر ابزار به چه صورت است.

در این روشِ آموزش، لازم نیست ابزارهای مختلف پاورپوینت را حفظ کنید بلکه کاربرد هر ابزار را در کار عملی یاد می‌گیرید. در نتیجه بعد از دیدن این آموزش، کار با ابزارهای مختلف پاورپوینت برایتان ساده خواهد بود و به راحتی هر طرحی را پیاده‌سازی خواهید کرد.

آیا قیمت این دوره مناسب است؟

پس از یادگیری مطالب این دوره، به راحتی می‌توانید اسلایدهایتان را خودتان طراحی کنید. اگر مدرس هستید یا در کسب‌وکارتان مطالبی را ارائه می‌کنید، سپردن طراحی اسلایدها به شخص دیگر علاوه براینکه کیفیت لازم را نخواهد داشت، هزینه‌ای چند برابر مبلغ این دوره را پرداخت خواهید کرد.

از طرف دیگر با یادگیری مطالب این دوره و پیاده‌سازی آن، در طراحی اسلایدهای حرفه‌ای خبره خواهید شد. در نتیجه می‌توانید پروژه‌های طراحی پاورپوینت بگیرید و از این راه درآمد کسب کنید.

اگر شما مدرس هستید، بعد از دیدن این آموزش، اسلایدهای خاصِ برند خود را طراحی خواهید کرد. همچنین با طراحی اسلایدهای جذاب و حرفه‌ای، دانشجویان راضی‌تری خواهید داشت و این موضوع قطعاً به افزایش درآمد شما منجر خواهد شد.

سرفصل‌های این دوره

به این دوره آموزشی امتیاز دهید
(برحسب میزان رضایت خود از محتوای این دوره آموزشی، به آن از 1 تا 5 ستاره دهید)

امتیاز 3.8 از 5 رای

اولین نفری باش که امتیاز خودت رو ثبت می‌کنی!

دیدگاه و پرسش

پس از بررسی سریع و پاسخگویی توسط کارشناسان، به شما اطلاع‌رسانی می‌گردد.

اشتراک در
اطلاع‌رسانی به من هنگامی که :
guest
بازخورد (Feedback) های اینلاین
دیدن تمامی دیدگاه‌ها

239,000 تومان

مدت دوره

2:36:23

تعداد جلسات

16

نوع دوره

ویدئویی - غیرحضوری

پیش‌نیاز

ندارد

نحوه مشاهده

اسپات پلیر

پشتیبانی

ندارد

محدثه ابراهیمی

تولید محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ تمام عشق و علاقه من است. دنیای سایت و فروش اینترنتی یک ماراتن بی‌پایان است. در این دنیا فقط افراد کنجکاو و عاشق موفق هستند.

Search

239,000 تومان